| Arayüz | 4 Satır SPI |
|---|---|
| Sürücü lC | ILI9488 |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Renkleri Görüntüle | 262k |
| Arayüz | 24 bit RGB arayüzü |
|---|---|
| Sürücü ic | OTA5180A |
| LCD boyutu | 4.3 inç |
| Renk | 16M Renkler |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD tipi | STN(mavi), Negatif |
| Arayüz türü | 8 bit Paralel, SPI |
| Saklama sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Tahrik yöntemi | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Anahat Boyutu | 48,0(G)* 65,0(Y)* 2,8(D) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| VA boyutu | 76(G)* 16(Y) mm |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Modül boyutu | 80(G)* 22,5(Y)* 2,0(D) mm |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Anahat Boyutu | 25,8x49,72x1,43 mm |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüntüleme Yönü | IPS tam görüş açısı (80/80/80/80) |
| Çözünürlük | 170x320 |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Ekran Tipi | TFT |
|---|---|
| Modül Boyutu | 57,14×96,85 mm |
| OEM / DOM | Özelleştirilmiş |
| Teknoloji | LCD |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
| Ekran tipi | lcd tft |
|---|---|
| Aktif Alan | 154,21×85,92 mm |
| Anahat Boyutu | 164×97×2,6 mm |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran Boyutu | 7 inç |
| Pin numarası | 36 pin |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -30°c ila +80°c |
| Optik | 6:00 Görüntüleme Yönü |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Bardak | TN, Negatif, Aktarıcı |