| Interfejs | 4-liniowy SPI |
|---|---|
| Kierowca lC | ILI9488 |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wyświetl kolory | 262k |
| Interfejs | 24 -bitowy interfejs RGB |
|---|---|
| IC kierowcy | OTA5180A |
| Rozmiar LCD | 4,3 cala |
| Kolor | 16M Kolory |
| Rezolucja | 480x272 |
| Kąt oglądania | 6 |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| Typ LCD | STN (niebieski), ujemny |
| Typ interfejsu | 8-bitowy równoległy, SPI |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Metoda napędu | 1/4 Obowiązek, 1/3 Uprzedzenie |
|---|---|
| jasność | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Rozmiar konturu | 48,0 (szer.)* 65,0 (wys.)* 2,8 (gł.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |
| Wielkość VA | 76(szer.)* 16(wys.) mm |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 80(szer.)* 22,5(wys.)* 2,0(gł.) mm |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Wymiar zarysu | 25,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt widzenia IPS (80/80/80/80) |
| Rezolucja | 170 x 320 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | TFT |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 57,14 × 96,85 mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Technologia | LCD |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 154,21 × 85,92 mm |
| Rozmiar konturu | 164×97×2,6 mm |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Rozmiar wyświetlacza | 7 cali |
| Numer pin | 36 szpilek |
|---|---|
| Temperatura pracy | -30°C Do +80°C |
| Optyka | 6:00 Kierunek oglądania |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Szkło | TN, negatywny, transmisyjny |