| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2 (sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 17,6x20,6x1,45 mm |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif dokunma |
| Pin numarası | 28 Pim |
| Arayüz türleri | MCU 8 bit |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| AA Boyutu | 30,60(G) x 40,80(Y) |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Pin numarası | 14 Pimli |
| Arayüz türleri | 4 telli SPI |
| Arayüz | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Piksel Boyutu | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Boyutlar | 50.00x69.20x2.30 |
| Ekran Rengi | 262K |
| Renk | 65 bin |
|---|---|
| Görüntüleme | 6:00 |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Görünür alan boyutu | 43.2mm × 57.6mm |
| Anahat boyutu | 50 mm * 69.20 mm * 2.30 mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Çözünürlük | 1920 x RGB x 1080 |
|---|---|
| Parlaklık | 1500 cd/m² |
| Anahat Boyutu | 365,72x220,39x12,5 |
| KontrastRatio | 800:1 |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Arayüz | 4 Satır SPI |
|---|---|
| Sürücü lC | ILI9488 |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Renkleri Görüntüle | 262k |
| Arayüz | 24 bit RGB arayüzü |
|---|---|
| Sürücü ic | OTA5180A |
| LCD boyutu | 4.3 inç |
| Renk | 16M Renkler |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Tahrik yöntemi | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Anahat Boyutu | 48,0(G)* 65,0(Y)* 2,8(D) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |