| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 17,6 x 20,6 x 1,45 mm |
| Ekran dotykowy | Opcjonalny dotyk rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Numer pin | 28 pinów |
| Typy interfejsów | MCU 8-bitowe |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rozmiar AA | 30,60 (szer.) x 40,80 (wys.) |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Numer pin | 14 pinów |
| Typy interfejsów | 4-przewodowy SPI |
| Interfejs | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Rozmiar piksela | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Wymiary | 50.00x69.20x2.30 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
| Zabarwienie | 65 tys |
|---|---|
| Oglądanie | 6:00 |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Widoczny rozmiar obszaru | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Rozmiar zarysu | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Rezolucja | 1920 x RGB x 1080 |
|---|---|
| Jasność | 1500 cd/m² |
| Wymiar zarysu | 365,72 x 220,39 x 12,5 |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 |
| Rozmiar wyświetlacza | 15,6 cala |
| Interfejs | 4-liniowy SPI |
|---|---|
| Kierowca lC | ILI9488 |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wyświetl kolory | 262k |
| Interfejs | 24 -bitowy interfejs RGB |
|---|---|
| IC kierowcy | OTA5180A |
| Rozmiar LCD | 4,3 cala |
| Kolor | 16M Kolory |
| Rezolucja | 480x272 |
| Metoda napędu | 1/4 Obowiązek, 1/3 Uprzedzenie |
|---|---|
| jasność | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Rozmiar konturu | 48,0 (szer.)* 65,0 (wys.)* 2,8 (gł.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |