| Typ produktu | T |
|---|---|
| Interfejs | R |
| Technologia podświetlenia | L |
| Źródło światła | W |
| Typ podświetlenia | L |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |
| Rozmiar modułu | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 480x800 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |
| Liczba pinów | 40 Pinów |
|---|---|
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar wyświetlacza | 3 cale |
| Interfejs | RGB 16-bitowy |
| Rozmiar panelu | 5 cali (przekątna) |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs TFT | RGB |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowy, Konsument |
| Rozmiar | 7 cali |
| Interfejs TFT | HDMI, USB |
| Wielkość VA | 154,08 * (wys.) * 85,92 (szer.) mm |