| Ürün Tipi | T |
|---|---|
| Arayüz | R |
| Arka Işık Teknolojisi | L |
| Işık kaynağı | K |
| Arka ışık türü | L |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Arayüz türleri | LVDS dijital giriş |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Görüş açısı | 170° (CR≥10) |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Arayüz | RGB+SPI |
| Pin numarası | 40 Pin |
| Bağlantı | ZIF |
| OEM / DOM | Temassız, (CTP Opsiyonel) |
| Modül Boyutu | 55,26x84,69x3,35 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 480x800 |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |
| Pim numarası | 40 Pin |
|---|---|
| Piksel düzenlemesi | RGB-Şerit |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Ekran Boyutu | 3 inç |
| Arayüz | RGB 16 bit |
| Panel boyutu | 5inch (diyagonal) |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Pin sayısı | 40 pim |
| Parlaklık | 300 CD / M2 |
| TFT Arayüzü | RGB |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, Tüketici |
| Boyut | 7 inç |
| TFT Arayüzü | HDMI, USB |
| VA boyutu | 154,08 * (Y) * 85,92(G) mm |