| Producttype | T |
|---|---|
| Interface | R |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | L |
| Lichtbron | W |
| Type achtergrondverlichting | L |
| Aanrakingspunten | 2 ~ 10 beschikbaar |
|---|---|
| Pitch | 0.5 mm |
| Oppervlakte hardnes | ≥7H |
| Berijpt glas hardnes | 1.1mm ITO glas |
| Uitlegdimensie | 105.5*66.2*2.95mm |
| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Modulegrootte | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Oplossing | 480x800 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | 4W Aangepast SPI/ |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| Technologie | a-Si |
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
|---|---|
| Pixelarrangement | RGB-streep |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| DisplaySize | 3 inch |
| Interface | RGB 16-bits |
| Paneelgrootte | 5inch (diagonaal) |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Geleid |
| Aantal pinnen | 40 pinnen |
| Helderheid | 300 CD / M2 |
| TFT-interface | RGB |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| Applicatie | Industrieel, consument |
| Maat | 7 inch |
| TFT-interface | HDMI, USB |
| VA-maat | 154,08 * (H) * 85,92 (B) mm |