| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| Maat | 4,3 inch |
| Oplossing | 480 x 272 pixels |
| Achtergrondverlichting | 10 witte led |
| LCD -type | Tft |
| Kijkrichting | Vrij |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 142.56 (H) *148.24 (V) *5.1 ((D) |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Touchscreen | Optionele capacitieve of resistieve aanraking |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Interface | 24 -bits RGB -interface |
|---|---|
| Driver IC | OTA5180A |
| LCD -maat | 4.3 inch |
| Kleur | 16M Kleuren |
| Oplossing | 480 × 272 |
| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Stipveld | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| modulegrootte | 44 × 44 × 3,09 mm |
| LED-achterlicht | 2 LED's |
| Interface | SPI 4 Lijn BIT-interface |
| Overzichtsdimensie | 250,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkrichting | IPS volledige kijkhoek ((80/80/80/80) |
| Oplossing | 170 x 320 |
| Type achtergrondverlichting | LED |