| Kąt oglądania | 6 |
|---|---|
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Rezolucja | 480*272 pikseli |
| Podświetlenie | 10 białej diody LED |
| Typ LCD | Tft |
| Kierunek oglądania | Bezpłatny |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 142,56 (h)*148,24 (v)*5.1 (d) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Opcjonalny dotyk pojemnościowy lub rezystancyjny |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 24 -bitowy interfejs RGB |
|---|---|
| IC kierowcy | OTA5180A |
| Rozmiar LCD | 4,3 cala |
| Kolor | 16M Kolory |
| Rezolucja | 480x272 |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Rozmiar ekranu | 10,1 cala |
| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |
| Wymiar zarysu | 25,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt widzenia IPS (80/80/80/80) |
| Rezolucja | 170 x 320 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |