| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Rozmiar ekranu | 10,1 cala |
| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |
| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 pikseli |
| Typy interfejsów | 16-bitowy równoległy (DBI typ B) |
| Ekran dotykowy | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Połączenie FPC | 24 szpilki |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Jasność | 420 cd/m2 |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 80° we wszystkich kierunkach (CR ≥ 10) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 70°C |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |