| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Ekran Boyutu | 10,1 inç |
| Nokta | 0,0975*0,0975 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Modül Boyutu | 44×44×3,09 mm |
| Arka ışık LED'leri | 2 LED |
| Arayüz | SPI 4 Hatlı BIT Arayüzü |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*480 piksel |
| Arayüz türleri | 16 bit Paralel (DBI Tip B) |
| OEM / DOM | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| FPC Bağlantısı | 24 pin |
|---|---|
| Boyutlar | 57,14x96,85x1,95 mm |
| Ödeme Koşulları | 420 cd/m2 |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka ışık türü | Nükleer Santral |
| Görüş Açısı | 80° her yöne (CR ≥ 10) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Pim numarası | 40pin |
| Yüzey Parlaklığı | 300 Cd/m2 ( Özelleştirilebilir ) |
| KontrastRatio | 1000:1 |