| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Stipveld | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| modulegrootte | 44 × 44 × 3,09 mm |
| LED-achterlicht | 2 LED's |
| Interface | SPI 4 Lijn BIT-interface |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Oplossing | 320 x 480 pixels |
| Interfacetypen | 16-bit parallel (DBI type B) |
| Aanraakscherm | met resistief aanraakpaneel |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| FPC-verbinding | 24 pinnen |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Luminantie | 420 cd/m2 |
| Schermtype | lcd-tft |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 80° alle richtingen (CR ≥ 10) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
| Oppervlakteluminantie | 300 CD/m2 (aanpasbaar) |
| ContrastRatio | 1000:1 |