| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
|---|---|
| Boyut | 4,3 inç |
| Çözünürlük | 480*272 Piksel |
| Arka ışık | 10 beyaz LED |
| LCD tipi | TFT |
| Görüntüleme Yönü | Özgür |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 142.56 (h)*148.24 (v)*5.1 (d) |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı kapasitif veya dirençli dokunma |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Arayüz | 24 bit RGB arayüzü |
|---|---|
| Sürücü ic | OTA5180A |
| LCD boyutu | 4.3 inç |
| Renk | 16M Renkler |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Ekran Boyutu | 10,1 inç |
| Nokta | 0,0975*0,0975 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Modül Boyutu | 44×44×3,09 mm |
| Arka ışık LED'leri | 2 LED |
| Arayüz | SPI 4 Hatlı BIT Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 25,8x49,72x1,43 mm |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüntüleme Yönü | IPS tam görüş açısı (80/80/80/80) |
| Çözünürlük | 170x320 |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |