| Pixelhoogte | 0,180 (B) × 0,180 (H) (mm |
|---|---|
| LCD -interface | RGB strook |
| Oplossing | 640 RGB (H) x 480 (V) |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| Type aanraakscherm | weerstand biedend touch screen |
| Weergavetype | TFT |
|---|---|
| Modulegrootte | 57,14 × 96,85 mm |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| Technologie | LCD-scherm |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
| Naam | 2,4 inch TFT touchscreen |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Displayschaal | 4: 3 |
| Oplossing | 240x320 punten |
| Touth | Weerstand |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot +85°C |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 4.8V |
| Drijfvoorwaarde | Half werk, half vooroordeel. |
| Luminantie | 200 cd/m2 |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |