| Pixel Pitch | 0,180 (Π) × 0,180 (Υ) (χιλ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB λουρίδα |
| Ψήφισμα | 640 RGB (Υ) x 480 (V) |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Τύπος οθόνης αφής | ανθεκτική οθόνη αφής |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 57,14×96,85 χλστ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
| Ονομα | Οθόνη αφής 2,4 ιντσών TFT |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Κλίμακα εμφάνισης | 4: 3 |
| Ψήφισμα | 240x320 κουκκίδες |
| Τροχαία | Ανθεκτικός |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 4,8V |
| Συνθήκη οδήγησης | 1/2 καθήκον, 1/2 προκατάληψη |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |