| دمای کار | -20 ~ 70 ℃ |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | نمایشگر IPS TFT LCD |
| گزینه TP | با پنل لمسی ظرفیت |
| لومیناس | 250cd/m2 |
| راننده Lc | ST7789V |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| کلمات کلیدی | 2.8 اینچ صفحه نمایش LCD کوچک |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | 3 سیم 4 سیم SPI MCU 8/9/16/ 18 بیت RGB 6/16/18BIT |
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
|---|---|
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| درخشندگی سطحی | 500 سی دی/متر مربع (قابل تنظیم) |
| شماره پین ها | 40pin |
| زاویه دید | IPS، تمام زاویه های مشاهده |
| ابعاد طرح بندی | 164.9 (ح) * 100.0 (w) * 5.7 (t) میلی متر |
|---|---|
| نسبت جنبه | 16: 9 |
| دمای عمل | -20 ° C ~ +70 درجه سانتیگراد |
| وضوح | 800*400 پیکسل |
| نوع نمایش | TFT |
| نوع لمسی | با/بدون RTP/CTP |
|---|---|
| دمای کاری | -20℃~70℃ |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
| رابط | سوکت 14pin FPC |
| تایپ کنید | IPS |
| اندازه نمایشگر | 5 اینچ |
|---|---|
| روشنایی | 700 cd/m2 |
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| زاویه دید | همه |
| SIZE | 5 اینچ |
| نام | 4صفحه نمایش LCD TFT 3 اینچی |
|---|---|
| گارانتی | 24 ماه |
| منطقه نمایش | 68.04 (ح) x120.96 (v) میلی متر |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| نوع LCD | IPS |
| نوع نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.153 (H) x 0.153 (V) |
| راننده | ST7789V یا ILI9341V |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| اندازه ماژول | 42.72 (W) × 60.26 (L) × 2.6 (T) |
| منطقه مشاهده | φ101.52mm |
|---|---|
| نوع LCD | TFT LCD |
| رابط LCM | رابط MIPI 4 LANE BIT |
| ابعاد طرح ریزی ماژول | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| فناوری نمایش | TFT LCD |
|---|---|
| درخشندگی سطحی | 250 cd/m2 ((نیت) |
| اندازه طرح ریزی | 126.5mmx100mmx9.5mm |
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| رابط | رابط 24 بیتی RGB |