| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*480 Pixels |
| Τύποι διασύνδεσης | 16-bit Parallel (DBI Type B) |
| Οθόνη αφής | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Συνδεσιμότητα | Συγκόλληση (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Συνολικές Διαστάσεις | 174x136x2,5 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 57,14×96,85 χλστ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
| τύπο πάνελ | IPS |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 CD/M2 (προσαρμόσιμο) |
| Οθόνη αφής | Προσαρμόσιμο |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Σύνδεση FPC | 45 καρφίτσες |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Διοικητικός παράγοντας | ST7789V ή ισοδύναμο |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Σύνδεση FPC | 24 καρφίτσες (μπορούν να προσαρμοστούν) |
| Ψήφισμα | 128*160 Pixels |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Συγκόλληση |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 |
| Αριθμός καρφιτσών | 14 πινάκια |
| Διάσταση περιγράμματος | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Τύποι διασύνδεσης | RGB+SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Σύνδεση | Σύνδεση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 50 χιλ. * 69,20 χιλ. * 2,3 χιλ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ +80 |
| Μέγεθος οθόνης | 20,8 ίντσες. |
| Τύποι σημάτων | 4-καλώδιο αντιστάτης TP |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |