| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*480 piksel |
| Arayüz türleri | 16 bit Paralel (DBI Tip B) |
| OEM / DOM | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Bağlantı | Lehimleme (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Genel Boyutlar | 174x136x2,5 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Tipi | TFT |
|---|---|
| Modül Boyutu | 57,14×96,85 mm |
| OEM / DOM | Özelleştirilmiş |
| Teknoloji | LCD |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
| paneli tipi | IP'ler |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 300 CD/m2 (özelleştirilebilir) |
| OEM / DOM | Özelleştirilebilir |
| Görüş Açısı | saat 12 |
| FPC Bağlantısı | 45 pim |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Sürücü IC'si | ST7789V veya Eşdeğeri |
| Teknoloji | LCD |
| FPC Bağlantısı | 24 Pin (Özelleştirilebilir) |
| Çözünürlük | 128*160 Piksel |
|---|---|
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Ödeme Koşulları | 200 cd/m2 |
| Pim numarası | 14 iğne |
| Anahat Boyutu | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Arayüz türleri | RGB+SPI |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Bağlantı | Takma (Özelleştirilebilir) |
| Arka ışık | 4 çipli beyaz LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |
|---|---|
| Karar | Modele Göre Değişir |
| Görüntüle | oled |
| Kontrast Oranı | Modele Göre Değişir |
| Türü | PMOLED |
| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |
| Anahat boyutları | 50 mm * 69.20 mm * 2.3 mm |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -30 ~ +80 |
| Ekran Boyutu | 2.8 İNÇ |
| Sinyal Türleri | 4 telli direnç TP |
| TP seçeneği | Dirençli dokunmatik panel ile |