| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Oplossing | 320 x 480 pixels |
| Interfacetypen | 16-bit parallel (DBI type B) |
| Aanraakscherm | met resistief aanraakpaneel |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Connectiviteit | Solderen (aanpasbaar) |
|---|---|
| Algemene afmetingen | 174 x 136 x 2,5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Weergavetype | TFT |
|---|---|
| Modulegrootte | 57,14 × 96,85 mm |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| Technologie | LCD-scherm |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
| paneeltype | IPS |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Aanraakscherm | Aanpasbaar |
| Kijkhoek | 12 uur |
| FPC-verbinding | 45 spelden |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Bestuurder IC | ST7789V of gelijkwaardig |
| Technologie | LCD-scherm |
| FPC-verbinding | 24 pinnen (kan worden aangepast) |
| Oplossing | 128 x 160 pixels |
|---|---|
| Connectiviteit | Solderen |
| Schermtype | TFT LCD |
| Luminantie | 200 cd/m2 |
| Pinnen nummer | 14 pinnen |
| Overzichtsdimensie | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Interfacetypen | RGB+SPI |
| Schermgrootte | 4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verbinding | Inpluggen (kan worden aangepast) |
| Achtergrondverlichting | 4 chip witte LED, 4PVF =3,2+1,0V;IF=80mA |
|---|---|
| Resolutie | Verschilt per model |
| Weergave | OLED |
| Contrastverhouding | Verschilt per model |
| Type | PMOLED |
| Omtrekgrootte | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Schermtype | lcd-tft |
| FPC-verbinding | 50 pinnen |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Oplossing | 344x476 |
| Schets afmetingen | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ~ +80 |
| Schermgrootte | 2.8 inch |
| Signaaltypes | 4-draad weerstand TP |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |