| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 pikseli |
| Typy interfejsów | 16-bitowy równoległy (DBI typ B) |
| Ekran dotykowy | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Łączność | Lutowanie (konfigurowalne) |
|---|---|
| Ogólne wymiary | 174 x 136 x 2,5 mm |
| Temperatura robocza | -20°C do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Typ wyświetlacza | TFT |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 57,14 × 96,85 mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Technologia | LCD |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| typ panelu | IPS |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 300 CD/M2 (dostosowywany) |
| Ekran dotykowy | Możliwość dostosowania |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Połączenie FPC | 45 szpilek |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Układ scalony sterownika | ST7789V lub odpowiednik |
| Technologia | LCD |
| Połączenie FPC | 24 piny (można dostosować) |
| Rezolucja | 128*160 pikseli |
|---|---|
| Łączność | Lutowanie |
| Typ ekranu | TFT LCD |
| Jasność | 200 cd/m2 |
| Liczba pinów | 14 szpilów |
| Wymiar zarysu | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Typy interfejsów | RGB+SPI |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Połączenie | Podłączanie (można dostosować) |
| Podświetlenie | 4-chipowa biała dioda LED, 4PVF =3,2+1,0 V;IF=80 mA |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | Różni się w zależności od modelu |
| Wyświetlacz | OLED |
| Współczynnik kontrastu | Różni się w zależności od modelu |
| Rodzaj | PMOLED |
| Rozmiar konturu | 31,52 x 34,72 x 1,51 mm |
|---|---|
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Połączenie FPC | 50 PIN-ów |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rezolucja | 344x476 |
| Zarys Wymiary | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ +80 |
| Rozmiar ekranu | 2,8 CAL |
| Typy sygnałów | 4-wire rezystor TP |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |