| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Ενεργός χώρος | 70.08 (W) x52.56 (h) mm |
| Κουκκίδα | 219 (w) x219 (h) um |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 30W |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| τύπος διεπαφής | Rgb |
| Ενεργή περιοχή | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50000 Ώρες |
| Λάμψη | 250 NIT |
| προϊόν | 4.3 ιντσών IPS TFT LCD οθόνη |
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Ψήφισμα | 480*800 Pixels |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Διασυνδέομαι | MCU16 κομμάτι |
| όνομα | Εμφάνιση TFT με φως LED 7 ιντσών |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Φωτεινότητα επιφάνειας | 450cd/m2 |
| Τύπος οθόνης LCD | ενεργός μήτρα α-Si TFT |
| Αριθμός σημείων | 240x (RGB) x320 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Αριθμός καρφιτσών | 40PINS |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 πινές |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Ψήφισμα | 540x1080 εικονοστοιχίες |
| Αριθμός PIN | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Συνολικές Διαστάσεις | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| Εμπόρευμα | 3.6 ιντσών TFT LCD οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Ορισμός διασύνδεσης | RGB 24 μπιτ |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Πρόγραμμα οδήγησης Ic | ST72566 |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |