| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Kijkhoek | Alle |
| Actief gebied | 70.08 (w) x52.56 (h) mm |
| Stipveld | 219 (w) x219 (h) um |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Stroomverbruik | 30W |
| Ingangsspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| interfacetype | RGB |
| Actief gebied | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50000 uur |
| Helderheid | 250 nits |
| product | 4.3 inch IPS TFT LCD display |
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oplossing | 480 x 800 pixels |
|---|---|
| Producttype | IPS het Scherm van TFT LCD |
| Schermtype | Tft |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Interface | MCU16 beetje |
| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Weergavetype | TFT LCD |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Pinnen nummer | 40 pins |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Pinnen nummer | 30 pin's |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oplossing | 540x1080 pixels |
| Pin -nummer | 24 pinnen |
|---|---|
| Aanraakscherm | Aanpasbaar |
| Schermtype | lcd-tft |
| Algemene afmetingen | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Product | 3.6 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Interfacedefinitie | RGB 24 beetjes |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Bestuurder Ic | ST72566 |
| Richting bekijken | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS-breedbeeld) |
|---|---|
| touchscreen | RTP |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |