| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Aktif alan | 70.08 (w) x52.56 (h) mm |
| Nokta | 219 (w) x219 (h) um |
| Saklama sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Güç tüketimi | 30W |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Arayüz türü | RGB |
| Aktif alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 Saat |
| Parlaklık | 250 nit |
| Ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Çözünürlük | 480*800 piksel |
|---|---|
| Ürün türü | Ips TFT LCD Ekranı |
| Ekran türü | TFT |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Arayüz | MCU16bit |
| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 (Özelleştirilebilir) |
| Pim numarası | 40 Pins |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Yüzey Parlaklığı | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Pim numarası | 30 pin |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Çözünürlük | 540x1080 piksel |
| Pin numarası | 24 pin |
|---|---|
| OEM / DOM | Özelleştirilebilir |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Genel Boyutlar | 55,26x84,69x3,35 mm |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| Emtia | 3.6 inçlik TFT LCD ekranı |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Arayüz Tanımı | RGB 24 bit |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Sürücü IC | ST72566 |
| Görüntüleme yönü | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Geniş Görüş) |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |