| Technologia wyświetlania | LCD |
|---|---|
| Liczba pinów | 40 Pinów |
| Jasność | 200cd/m2 - 1000cd/m2 |
| Kierowca Ic | ST7282 |
| Wymiary szkła nakrywkowego | Możliwość dostosowania |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |
| Zarys Wymiary | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ +80 |
| Rozmiar ekranu | 2,8 CAL |
| Typy sygnałów | 4-wire rezystor TP |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Typ dostawcy | Producent |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Łączność | RGB |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Liczba pinów | 40 Pinów |
|---|---|
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar wyświetlacza | 3 cale |
| Interfejs | RGB 16-bitowy |
| Ekran dotykowy | Opcjonalny dotyk rezystancyjny lub pojemnościowy |
|---|---|
| Wymiary szkła nakrywkowego | Możliwość dostosowania |
| Rozmiar ekranu | 2.2 cali |
| Temperatura robocza | -20 do 70 °C |
| Jasność | 800 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar wyświetlacza | 2,4 cala |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Interfejs | SPI (można dostosować) |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 2Moduł LCD TFT o pojemności 0,0 cala |
| Typ interfejsu | 4-liniowy SPI |
| Prowadzić | ILI9488 |
| Tryb wyświetlania | Zwykle biały |