| Ekran Teknolojisi | LCD |
|---|---|
| Pim numarası | 40 Pin |
| Parlaklık | 200cd/m2 - 1000cd/m2 |
| Sürücü IC | ST7282 |
| Kapak Camı Ölçüsü | Özelleştirilebilir |
| Arayüz türleri | LVDS dijital giriş |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Görüş açısı | 170° (CR≥10) |
| Anahat boyutları | 50 mm * 69.20 mm * 2.3 mm |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -30 ~ +80 |
| Ekran Boyutu | 2.8 İNÇ |
| Sinyal Türleri | 4 telli direnç TP |
| TP seçeneği | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |
| Pim numarası | 40 Pin |
|---|---|
| Piksel düzenlemesi | RGB-Şerit |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Ekran Boyutu | 3 inç |
| Arayüz | RGB 16 bit |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif dokunma |
|---|---|
| Kapak Camı Ölçüsü | Özelleştirilebilir |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 70 °C |
| Ödeme Koşulları | 800 Cd/m2 |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m2(nit) |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Arayüz | SPI (Özelleştirilebilir) |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 2.0 inçlik TFT LCD modülü |
| Arayüz türü | 4 Satır SPI |
| Sürmek | ILI9488 |
| Ekran modu | Normalde beyaz |