| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
| Helderheid | 200cd/m2 - 1000cd/m2 |
| Bestuurder Ic | ST7282 |
| Bedek de glazen dimensie | Aanpasbaar |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |
| Schets afmetingen | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ~ +80 |
| Schermgrootte | 2.8 inch |
| Signaaltypes | 4-draad weerstand TP |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Bekijk richting | alle |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Aantal stippen | 240 ((RGB) X 320 |
| producttype | TFT LCD |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| Overzichtsdimensie | 42,72x60,26x3,05mm |
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
|---|---|
| Pixelarrangement | RGB-streep |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| DisplaySize | 3 inch |
| Interface | RGB 16-bits |
| Touchscreen | Optionele resistieve of capacitieve aanraking |
|---|---|
| Bedek de glazen dimensie | Aanpasbaar |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 70 °C |
| Luminantie | 800 CD/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Helderheid | 300 cd/m2 ((nits) |
| DisplaySize | 2,4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | SPI (kan worden aangepast) |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Trefwoorden | De Module van 2,0 Duimtft Lcd |
| interfacetype | 4Line SPI |
| Drijfveer | ILI9488 |
| Weergavemodus | Normaal gesproken wit |